Svetelné reklamy na mieru už od roku 1993

G&G svetelné reklamy, s.r.o.

Naša firma bola založená v roku 1993 ako malý rodinný podnik. Rokmi pribúdala prax, skúsenosti, zamestnanci a vlastné výrobné priestory.
V roku 2008 sme sa rozhodli pre uskutočnenie zmeny obchodného názvu na G&G svetelné reklamy, s.r.o.

Od roku 1993 prinášame na náš, ale i zahraničný trh produkty, s ktorými jednoducho nemôžete byť nespokojní. Ponúkame svetelné
a nesvetelné reklamy do interiérov a exteriérov na mieru podľa priania našich klientov.

Vyrábame a montujeme 3D nápisy, logá, svetelné panely, frézované písmená, nápisy z tvrdeného polystyrénu, reklamné tabule, označenia na fasády budov, orientačné a navigačné systémy, billboardy, bannery, apilóny, totemy a stojany z rôznych materiálov. Súčasťou našej práce sú aj polepy automobilov  a výkladov.

Chcete zviditeľniť Vašu firmu, obchod, kanceláriu, auto alebo niečo iné? Podeľte sa s nami o Vaše predstavy a my Vám ich pomôžeme zrealizovať.

I keď našou hlavnou náplňou práce je výroba reklám, vždy sa snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety a splniť jeho požiadavky, o čom svedčia aj niektoré nami realizované práce, napr. podsvietenia obrazov, dekoračné osvetlenia interiérov, nápisy netradičných tvarov a rozmerov, kovové konštrukcie a striešky pred vchodmi do objektov.

Preto, ak máte nejakú špeciálnu požiadavku a všade inde Vás odbili so slovami, že sa to nedá a nejde, neváhajte nás kontaktovať. Ak sa chce, všetko sa dá!

Navrhneme, vyrobíme, umiestnime.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Tím G&G